Doświadczenie

Nie popełniamy błędów charakterystycznych dla niedoświadczonych firm. Nasza firma istnieje od 11 lat, a doświadczona kadra inżynierska zapewnia najwyższej jakości doradztwo przy wyborze i montażu instalacji. Jeśli nie stać cię na błędy popełniane przez nowicjuszy – zapraszamy do nas! 

Kompleksowa obsługa klienta

Zajmujemy się instalacjami kompleksowo – od wyboru właściwych rozwiązań, poprzez sprzedaż na preferencyjnych warunkach, po montaż u klienta i serwis. W ten sposób nie tracisz czasu na realizację każdego z tych zadań oddzielnie, a przy tym masz gwarancję pełnej koordynacji prac.

Atrakcyjne ceny

Oprócz atrakcyjnych cen na oferowane przez nas materiały, zyskujesz dodatkowo na obniżonym 7% vacie przy zakupie artykułów hydraulicznych wraz z montażem. Odwiedź nas i przekonaj się, ile zaoszczędzisz! Dodatkowo co jakiś czas urządzam wyprzedaże artykułów poekspozycyjnych z dodatkowo obniżonymi cenami.

Najwyższa jakość

Ważna jest zarówno jakość samych materiałów, dobranie odpowiednich rozwiązań, jak i staranne wykonanie prac montażowych. Wiemy, że zaniedbanie któregokolwiek z tych etapów oznaczca w rezultacie wyższe koszty łączne, dlatego jakość i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Projekt łazienki gratis

Oferujemy wykonanie kompleksowego projektu łazienki w oparciu o starannie dobrane produkty (płytki ceramiczne, armatura sanitarna – umywalki, wanny, kabiny prysznicowe). W przypadku zakupu materiałów w naszym sklepie projekt wykonujemy gratis!

Serwis urządzeń grzewczych

W przypadku kotłów grzewczych opieka serwisowa ma podstawowe znaczenie. Naszym klientom zapewniamy niezawodną i szybką opiekę serwisową (24 h dla urządzeń firmy Viessmann)